KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061030

nr 1406 1030

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -48, blomsterstilleben. Olja på pannå, 24x19 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:54:30

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman